Fodbold holdoversigt

Her kan du se en oversigt over de hold, trænere og træningstider der er aktuelle i Sabro IF fodbold. 

Betaling er glædene for en hel sæson , fra august til Juni.

Holdoversigten gælder sæsonen 2021-2022




 


Sandkasse

Årgang 2017-2018

Træner: Michelle Kühl-Nielsen tlf 28738854 Michelle.nielsen89@yahoo.dk


Træningstider: Tirsdag 16.45-17.30


U7 - U6 - Drenge og Piger
Årgang 2015-2016

Træner: Dan Visti Davidsen tlf 23951118, gregersen36@gmail.com

Holdleder: Sasja Schneider sasja.schneider97@gmail.com 

tlf 29637989

Facebook-side: Sabro IF Fodbold - U7 og U6
Træningstid: Torsdag 17:00-18:00 


U8 - Drenge og Piger 

Årgang 2014
Træner: Rasmus Klump, tlf 31700994, Rasmus_gallah@live.dk 

Holdleder: Jane Bang Jensen, tlf 87554404, janebang@hotmail.com

Facebook-side: 
Træningstid: Torsdag 17:00-18:00 


U9 Drenge og Piger

Årgang 2013

Træner: Bill Sørensen, tlf 28119984, bill.sorensen@gmail.com

Træner: Mohamad Hamze, tlf. 26513119, mohamad.hamze@outlook.dk

Holdleder: Helle Skott Svanholm, tlf 28 88 47 42, helleskottsvanholm@hotmail.com

Træningstider: Torsdag 17-18.15

Holdets facebookside: Sabro IF Fodbold Drenge/Piger U9


U10 - U11 drenge

Årgang 2011-2012

Træner: Joe Abdo, tlf 20452540, joe-abdo@hotmail.com

Træner: Michael Larsen, tlf 30422455 michael.larsen032@gmail.com 

Holdleder: Trine Bech Søgaard, trinebs1@gmail.com tlf 21286003

Træningstider: Mandag 17.00-18.30 Onsdag 17.00-18.30

U12 

Årgang 2010

Træner: Mark Meedom Nielsen, mniels174@hotmail.com tlf: 23988358

Holdleder: Nickolaj Gade-Johansen tlf 30935950, nsj75@hotmail.com 

Træningstider: Tirsdag 17.00-18.30 Torsdag 17.00-18.30

U13 - U14 - U15 drenge

Årgang: 2007-2008-2009

Træner: Mikkel Deichmann Jensen mikkel@d-jensen.dk tlf 22495622

Træner: Peter Gårdsted hppg@youmail.dk tlf 23452146

Holdleder: Lone Kildahl Møller lone.kildal@gmail.com tlf: 29807491

U10 - U11 Piger
Årgang 2011-2012
Træner: Lone Kildal Møller lone.kildal@gmail.com tlf: 29807491
Træner: Louise Hjerrild Vejen lh@inspari.dk tlf. 31154672
Træningstider: Mandag 17-18 og onsdag 17-18

U 12 piger

Årgang 2009-2010
Træner: Jimmy Depenau Depenau@msn.com tlf 99556561
Træner: Jakob Mors foghsminde@gmail.com tlf 60745020
Træner: Mads Leth Lunden mads.lunden@gmail.com tlf 20222201

Træningstid: Onsdag 17-18

Holdets facebookside: Sabro If Fodboldpiger 2009-2010

Kampprogram: U11 piger C


U14 - U15 Piger 

Årgang 2007-2008

Træner: Brian Kusk brian.kusk@gmail.com tlf: 20755476

Træningstider: Tirsdag og torsdag 16.30-18. 

Holdets facebookside: fodboldpiger - årgang 2007/2008

Kampprogram: U14 piger C

Senior 

Træner: Lasse Aagaard tlf. 29244544, lasseaagaard17@gmail.com

Holdleder: Steen Jacobsen steen1970@live.dk  40585076

Træningstider: Tirsdag og Torsdag 18.30 - 20  



Senior Damer 1

Kontakt: Ann-Sofie Udengaard, annsofie10b@hotmail.com 


 

Senior Damer 2

Træner Toke Lauritsen tokelauritsen@hotmail,com 

tlf: 24915895



Senior Damer 3

Kontakt: Emilie Ørskov, emilie.orskov@gmail.com


Old Boys

Kontakt: Carsten Hytting, tlf. 26288868, rodtjornvej29@gmail.com